Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/Divi/header.php on line 1
Betonowe posadzki dekoracyjne | Lofting Poznań / Wrocław
Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5852

Betonowe posadzki dekoracyjne

Beton to powszechnie wykorzystywany materiał w budownictwie ze względu na swoje właściwości fizyczne. Pozwala na szybką pracę, jest bardzo wytrzymały i stosunkowo niedrogi. Wykorzystuje się go nie tylko do budowy fundamentów, ścian czy elementów nośnych, ale również w takich pracach jak wylewki betonowe. To materiał, który znakomicie sprawdza się w formie posadzki.

Posadzki dekoracyjne

Dziś minimalizm jest w modzie, dlatego wiele osób projektując dom, skupia się na prostych, ale jednocześnie bardzo eleganckich materiałach. Doskonałym przykładem jest beton architektoniczny, który zachwyca awangardową formą, dlatego coraz częściej wykorzystuje się go w formie posadzki. Taka podłoga jest czysta, estetyczna i nieszablonowa.

Ponadprzeciętna wytrzymałość

Posadzka wykonana z betonu charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, uderzenia mechaniczne oraz działanie środków chemicznych. Jest również szczelna, łatwa w utrzymaniu czystości i nie powoduje pylenia.  Dzięki tym atutom może być nie tylko  modnym elementem domu, ale również pełnić funkcje posadzki przemysłowej. Doskonale sprawdza się ciężkich warunkach i przez długi okres zachowuje swoją funkcjonalność oraz estetyczny wygląd. Wielu ekspertów uważa, że to rozwiązanie skuteczniejsze niż posadzki poliuretanowe, dlatego osoby, które wybiorą posadzki betonowe do domu, przez wiele lat będą cieszyć się podłogą charakteryzującą się nieskazitelnym wyglądem.

Jeżeli zainteresowały Was posadzki betonowe i szukacie profesjonalnej firmy, która zapewni Wam obsługę na odpowiednio wysokim poziomie, to powinniście skontaktować się z nami. O posadzkach wiemy wszystko, ponieważ, już od wielu jesteśmy obecni w branży. Dysponujemy nie tylko bogatą wiedzą, ale również najnowocześniejszym sprzętem. Wykorzystujemy również surowce najwyższej jakości, dlatego wykonywane przez nas posadzki betonowe nie tylko zachwycają wyglądem, ale także przez wiele lat zachowują nieskazitelną formę. Naszym Klientom oferujemy również posadzki terazzo, które są specyficzną odmianą podłogi wykonaną z kilku kruszyw. Charakteryzuje się ona ponadprzeciętną wytrzymałością oraz specyficznym wyglądem. Posadzki terazzo to nasza propozycja, która doskonale sprawdza się w pomieszczeniach biurowych i magazynowych.

Nie tylko Wielkopolska

Nasza firma zlokalizowana jest w Poznaniu, jednak działalności nie ograniczamy do określonego obszaru terytorialnego. Chcąc wychodzić na wprost rosnącym oczekiwaniom rynku, wykonujemy posadzki betonowe również w wielu innych miastach takich jak np. Wrocław. Jeżeli nie możecie znaleźć w swoim mieście odpowiednich specjalistów, zapraszamy do współpracy.

Obsługujemy następujące regiony:
Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-pomorskie, Pomorskie. (Pozostałe regiony w przypadku metrażu pow. 150m2)

F
F